Które etui wybrać na telefon Samsung Galaxy S8

biznesman ze smartfonem

Posiadając Smartfona Samsung Galaxy S8 mamy świadomość, że ekran naszego urządzenia wyposażony jest w ochronę w postaci szkła Gorilla Glass 5, warto jednak zastanowić się nad dodatkową ochroną całego urządzenia, aby zapobiec powstaniu rys i zadrapań na całej jego powierzchni. Taką ochronę zapewni naszemu smartfonowi pokrowiec.

Markowe etui skórzane moVear na Samsung Galaxy S8

Dla osób ceniących trwałość materiału odpowiednim produktem będzie etui wykonane ze 100% skóry naturalnej wysokiej jakości, ręcznie wykonane. Takie etui zachwyca designem, prostotą wykonania oraz niezwykłą elegancją, jest również ponadczasowe. Jego funkcjonalna budowa pozwoli na swobodne korzystanie z urządzenia, klapka nie blokuje dostępu do ekranu, natomiast mocowanie na magnes zabezpiecza wyświetlacz wówczas, gdy nie korzystamy z urządzenia, a pokrowiec jest zamknięty. Precyzyjne wycięcie na przyciski pozwoli na dopasowanie etui do smartfona dzięki czemu  nic nam nie zakłóci korzystania z guzików funkcyjnych znajdujących się z boku urządzenia. Dopasowane etui zapewni swobodny dostęp również do gniazda, bez konieczności wyciągania urządzenia z pokrowca w celu naładowania jego baterii. Pokrowiec został tak zaprojektowany, aby nie blokować głośnika telefonu, dzięki czemu użytkownik może rozmawiać nawet przy zamkniętej klapce. Przydatnym elementem są kieszonki znajdujące się po wewnętrznej stronie futerału, umożliwią one przechowywanie karty bankomatowej, kredytowej czy również biletu, a wycięcie ich  w kształcie litery V pozwala na swobodne wyciągniecie zawartości. Do uszycia futerału użyto materiału wysokiej jakości jakim jest naturalna skóra, nasi klienci mogą dokonać wyboru pomiędzy gładkim wykończeniem pokrowca oraz wykończeniem typu vintage z delikatnie wyczuwalną fakturą oraz przetarciami. Obydwa wykończenia pokrowca w środku posiadają miękką wyściółkę, która dodatkowo zabezpieczy urządzenie.

Markowe etui silikonowe od moVear do Samsung Galaxy S8

Nie każdemu jednak podoba się etui skórzane, dla tych klientów którzy cenią sobie prostotę oraz trwałość możemy zaoferować etui, które zostało skonstruowane z niezwykle wytrzymałego poliwęglanu powleczonego silikonem typu silky, który w razie upadku zamortyzuje uderzenie. Etui jest lekkie i łatwe w czyszczeniu, a dobrze dopasowane ściśle przylega do urządzenia. Jego budowa także nie blokuje dostępu do guzików, a dzięki konstrukcji backCover dodatkowo chroni wystający aparat. Dzięki dobrej jakości silikonowi, który pokrywa całą powierzchnie futerału telefon pewnie leży w dłoni, a ryzyko jego wyślizgnięcia jest znikome. Wnętrze tak samo jak etui skórzanego pokryte jest miękką wyściółką z mikrofibry. Pokrowiec typu silky pokrywa tylko tylną część telefonu dlatego nasze etui silikonowe są kompatybilne ze szkłami hartowanymi. Taki duet jest bez wątpienia gwarancją bezpieczeństwa naszego smartfona Samsung Galaxy S8.

Opisywane etui znajdują się w różnych przedziałach cenowych, co daje klientowi możliwość wyboru. Każdy z nas ma inne preferencje jednak w przypadku obydwu produktów czy etui skórzanego czy tego pokrytego silikonem stosunek ceny jest odpowiedni do jakości, która w obu przypadkach jest niezwykle wysoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *